Staráme se o bezpečnost
Vaši i Vašeho majetku

Nabízíme komponenty pro instalaci bezpečnostních alarmů, autoalarmů a monitoringu vozidel stejně jako ovládání chytré domácnosti.

602 218 613
servis, poradenství, instalace Jablotron a Sentio

O nás

Slovo z historie

Firma Jiří Kubát - E*tech vznikla v roce 1993 registrací v ž.o. obecního úřadu v Praze 10. Původním zaměřením firmy byly montáže, opravy a servis měření a regulace. V průběhu rozvoje firmy se činnost rozšířila o oblast montáží a servisu zabezpečovacího zařízení Jablotron, instalaci HF do aut, kamerových systémů, strukturované kabeláže a obchodní činnost.

19. ledna 1994 po dohodě s firmou Jablotron, zastoupenou panem Slanařem, došlo k dohodě a vzniku oficiálního zastoupení firmy Jablotron , která vyráběla a dovážela alarmy. Tento krok byl pro obě strany velkou neznámou. Vydrží výrobce? Já mu držel palce a říkal jsem si, že v době kdy všichni prahli po dovozových systémech EZS máme zde českého výrobce elektronické zabezpečovací techniky. A Jablotron také nevěděl, zda ten drzý Kubát vydrží déle něž měsíc , rok či deset let. A jsme tady k roku 2014 již rokem dvacátým :-)

Od roku 1995 jsme začali obsazovat drobné výstavy v Praze a navázali jsme ještě užší spolupráci s firmou Jablotron s.r.o. u které jsme, po splnění určitých kritérií, získali zastoupení pro Prahu a v roce 2001 i pro Jižní Čechy v Českých Budějovicích.

Protože nemůže být hůře, než je, rozhodli jsme se ještě jako podnikající fyzická osoba rozšířit zastoupení v roce 2008 i na Vysočinu a to do Humpolce. Zvolili jsme pro začátek město, které sice není okresní, ale i tak tam patříme již k výraznému dodavateli elektronické zabezpečovací signalizace Jablotron.

Koncem roku 2009 došlo ke vzniku firmy E*tech, spol. s r.o., která přebrala závazky, pohledávky a obchodní případy zákazníků firmy Jiří Kubát – E*tech.

Situace se opakovala i v začátku stavebního poklesu v roce 2010, kdy jsem se po dohodě s Jablotronem rozhodl vniknout na trh plzeňský a to přímo do Plzně.

V průběhu března 2014 jsme se rozhodli přestěhovat z Humpolce do Jihlavy, takže Vám tedy prodej výrobků Jablotron Alarms můžeme nabídnout v zákaznických centrech Jablotron v Praze, Českých Budějovicích, Jihlavě a Plzni.


 

 

A jaká byla rodinná historie?

V roce 1919 začal podnikat můj děda a založil firmu Josef Kubát – Rádio elektro, v ulici Vitáskova 6, Praha 5. Pracoval zde na opravách radiopřijímačů nejen pro Prahu 5 ale i pro oblast vnitřní části města. Jeho firma přežila nejen díky jeho vlastního úsilí, ale současně i obětování vlastní rodiny, kdy jako živnostník trávil mnoho času ve firmě, která byla nejen jeho zaměstnáním, ale i koníčkem.

V roce 1945 vstoupil do rodinné firmy i můj otec Václav Kubát, se vyučil v řemesle, ale bohužel přišel rok 1948 a následné období vedlo již jen k utlumení podnikání a nebylo mu umožněno pokračovat v nastoupené cestě. Po stěhování po republice (Slavonice, Bílina) jsme zakotvili opět v Praze a zde jsem začal vstupovat (snad) do otcových a dědových stop i já. Bohužel můj otec se již návratu podnikání nedočkal, což mě mrzí o to víc, protože bych s ním velice rád pracoval. Po roce 1989 jsem začal tedy podnikat sám a od roku 1994 se plně věnuji odvětví zabezpečovací techniky.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image​  Ověřte si platnost certifikace velkoobchodního partnera