Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Partnerské centrum
Menu
E-shoppro obchodní partnery Ceníkypro obchodní partnery

Autorizovaný distributor

Jablotron – Jablotron alarms a.s.

Spousta lidí si pod tímto jménem představí Jabloneckou bižuterii či svou zimní dovolenou na horách. Ale vše je úplně jinak, slovo Jablotron představuje špičku mezi výrobci elektrické zabezpečovací techniky nejen na tuzemském trhu ale i ve světe…

Jablotron to je znak kvality, českého umu a odhodlání se poprat se světem a životem.

Kdysi v roce 1993, kdy Jablotron jako výrobce EZS – zabezpečovací techniky v podstatě začínal, jsem si dokázal představit, nevím proč, že to bude to správné moje rozhodnutí a orientace v podnikání. Spousta lidí mě od orientace na Jablotron odrazovala, ale je dobře, že jsem majitele a lidi z Jablotronu poznal. Jsme nyní tam, kde jsme a to díky firmě Jablotron a i možná díky našemu malému dílů do této mozaiky.

Jako autorizovaný distibutor firmy Jablotron, jsme od vzniku v roce 1993 dokázali postavit na vlastní nohy prodejnu a prodejní kancelář v Praze, kde vztahy s našimi odběrateli neutále zlepšujeme a věříme , že i k jejich spokojenosti.

Autorizované zastoupení a velkoobchodní prodej jsme přesunuli po prvém roce provozu z vnitřní části Prahy do Malešic , kde dosud autorizované zastoupení sídlí.

Na prodejně v Praze jsme schopni Vám nejen nabídnou kompletní sortiment firmy Jablotron alarms a.s., ale vzhledem k přítomnosti servisního skladu Vám můžeme velmi často pomoci i s výměnou zboží tak, aby byl Váš zákazník spokojen. Rovněž Vám i poradíme s návrhem a opravou.

Po několika letech provozu jsme otevřeli rovněž autorizované zastoupení firmy Jablotron a velkoobchodní prodej v Českých Budějovicích. Místo jsme hledali tak, aby bylo dobře v dosahu osobních aut, ale po neočekávaných stavebních úpravách v roce 2009 jsme se rozhodli přemístit prodejnu do nových a hezkých prostor na L.B.Schneidera . Zde jsme v měsíci únoru 2010 otevřeli novou prodejnu naší firmy a můžeme Vás pozvat do nových prostor partnerského centra Jablotron pro Jižní Čechy.

Také abychom nezapoměli na Vysočinu ….– zde jsme v Humpolci otevřeli v roce 2009 rovněž autorizovaného zastoupení a velkoobchodní prodej výrobku Jablotron pro Vysočinu. V současné době stále hledáme kvalitní instalační firmy, které přívítají možnost stáleho skladu výrobku Jablotron a možnost i provádění sběru oprav a pokud možnost dovolí i jejich výměnu. Ale v roce 2014 jsme se rozhodli pro přesun z Humpolce do Jihlavy, kde vzniklo nové partnerské centrum Jablotron.

A protože nemůžeme sedět na místě a čekat, otevřeli jsme v roce 2010 partnerské centrum v Plzni kde jsme si dali za cíl zvednout úroveň prodeje EZS výrobku Jablotron a více propagovat výrobky nejen kulturností prodeje.

Když shrneme současný stav, tak autorizované zastoupení a velkoobchodní prodej výrobků Jablotron alarms a.s. zajišťujeme pro Jižní Čechy, Vysočinu, Prahu a Plzeňský kraj.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 
 
On-line
objednávka
TOPlist