Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Partnerské centrum
Menu
E-shoppro obchodní partnery Ceníkypro obchodní partnery

O nás

Naše firma E*tech, spol. s r.o. se už od roku 2009 zabývá montáží a servisem slaboproudé elektrotechniky (pokračovatel firmy Jiří Kubát - E*tech, která fungovala od r. 1993). Hlavním zaměřením naší firmy jsou dlouhodobě a především montáže elektronických zabezpečovacích systémů (EZS). Díky dlouholeté spolupráci (od roku 1995) s českou společností JABLOTRON ALARMS jsme se prosadili na našem trhu i jako velkoobchodní zastoupení a certifikovaný distributor elektronických zabezpečovacích systémů Jablotron. V dnešní době nás můžete navštívit v našich partnerských centrech v několika krajích.

Najdete nás v těchto regionech:

  • Praha 10 - Malešice (Sídlo firmy)
  • Jižní Čechy – České Budějovice
  • Vysočina – Jihlava
  • Západní Čechy – Plzeň

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti slaboproudých elektroinstalací Vám dnes můžeme nabídnout montáž i dalších slaboproudých systémů, jako je montáž kamerových systémů, elektronických požárních systémů NSC Apollo (EPS), vstupních systémů či domovních zvonků – zejména pro rodinné domy.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, rádi Vám vytvoříme nezávislou bezplatnou nabídku či poradíme.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 
 
On-line
objednávka
TOPlist