Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Partnerské centrum
Menu
E-shoppro obchodní partnery Ceníkypro obchodní partnery

Novinka – Videoverifikační kamery Jablotron  -  13.9.2017

Videoverifikační kamery jsou novým produktem společnosti Jablotron Alarms a.s. a byly vyvinuty pro efektivnější ochranu osob a majetku.
Jsou přínosným doplňkem elektronického zabezpečovacího systému (EZS) JABLOTRON 100. Zabezpečení domu, bytu či firmy je díky vizuálnímu potvrzení toho, co bylo příčinou poplachu a co se v objektu děje, snadnější.

Kamera je plně integrovaná do aplikace MyJABLOTRON a na úrovni cloudu spolupracuje s elektronickým zabezpečovacím systémem (EZS) JABLOTRON 100. Veškeré informace o střeženém objektu jsou tedy přehledně k dispozici na jednom místě.

Kamery pořizují barevné video s rozlišením HD nebo Full HD. V případě špatných světelných podmínek se přepnou do nočního režimu, ve kterém používají IR (Infra Red) přísvit.
Mezi základní funkce kamer patří:
Videosekvence (video obsahující záznam 30 s před událostí (např. poplach nebo zajištění) a 30 s po ní. Zobrazuje, co bylo příčinou události a co se dělo bezprostředně po ní.)
Záznam (souvislé ukládání videa s volitelnou historií (3 nebo 7 dní).
Živé video (je spustitelné z webové i mobilní verze aplikace MyJABLOTRON.)

Pro maximální bezpečí připojte svůj elektronický zabezpečovací systém (EZS) s kamerami na Bezpečnostní centrum a starosti přenechte na jeho operátorech. Ti v případě nebezpečí vyšlou zásahovou jednotku a informují Policii ČR.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 
 
On-line
objednávka
TOPlist