Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Partnerské centrum
Menu
E-shoppro obchodní partnery Ceníkypro obchodní partnery

Novinka - kombinované detektory kouře a teploty  -  29.9.2017

Oba inovované detektory JA-111ST-A a JA-151ST-A jsou výrobky společnosti Jablotron Alarms a.s. a jsou komponentem elektronického zabezpečovacího systému (EZS) JABLOTRON 100. Používají se k detekci požárního nebezpečí v komerčních nebo obytných prostorech. Díky své konstrukci dokáží detektory rozpoznat jakýkoliv požár a ochránit tak váš majetek i osoby pohybující se v objektu.
Detektory jsou osazeny optickým detektorem kouře a teplotním detektorem. Optický detektor kouře je citlivý na větší částice, tyto částice jsou obsaženy především v hustých dýmech. Méně citlivý je na malé částice, které vznikají při hoření kapalin (například alkohol). Proto je současně zabudovaný i detektor teploty, je schopný rozpoznat i požár s malým obsahem kouře jen na základě detekce vysoké teploty. Vzniklé nebezpečí indikují detektory elektronického zabezpečovacího systému (EZS) opticky (zabudovaná signálka – bliká) a akusticky (zabudovaná siréna – houká).

Díky novým funkcím jsou požární detektory schopny signalizovat i jiné poplachy z elektronického zabezpečovacího systému (EZS) než ty, které vyvolá samotný detektor. Může se jednat o poplachy (vloupání, sabotáž, tíseň, atd.) vyvolané jiným detektorem. Při nastavení je možné zvolit konkrétní sekce, ze kterých má detektor hlásit poplach, případně i délku síťově signalizovaného poplachu. Síťová signalizace se dá úplně vypnout. Vlastní poplach je vždy nadřazen ostatním poplachům ze systému EZS.

Pro zvýšení dosahu obousměrné komunikace mezi ústřednou EZS a detektorem je bezdrátový detektor kouře a teploty JA-151ST-A nově osazen konektorem pro připojení externí antény AN-868. Anténa je automaticky detekována při uzavření detektoru.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 
 
On-line
objednávka
TOPlist