Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Partnerské centrum
Menu
E-shoppro obchodní partnery Ceníkypro obchodní partnery

Novinka - Bezdrátová ventilová hlavice  -  10.10.2017

Pro zvýšení komfortu a pohodlí vašeho domova připravila společnost Jablotron Alarms a.s. další novinku na trhu. Jedná se o ventilovou hlavici, která slouží k ovládání ventilů radiátorů nebo k ovládání rozvaděčů teplovodních systémů. Hlavice je bezdrátovým obousměrně komunikujícím komponentem elektronického zabezpečovacího systému (EZS) JABLOTRON 100. Po naučení do systému kopíruje hlavice zvolené PG výstupy ústředny EZS. Ventilové hlavice umožňují pouze maximální otevření nebo uzavření ventilu (nemají termoregulaci), obě krajní polohy se automaticky kalibrují. V elektronickém zabezpečovacím systému je možné použít maximálně 16 ventilových hlavic.

Napájení bezdrátové ventilové hlavice obstarávají 3ks 1,5V alkalických baterií AA (LR6), životnost baterií je cca 1 rok (1 topná sezóna). Vybití baterií je signalizováno dvojím bliknutím červené signálky (doporučujeme vyměnit všechny baterie najednou). Hlavice je dodávána s adaptérem pro instalaci na běžný ventil se závitem M30x1,5 (VA 50). V případě, že není tento adaptér kompatibilní s daným ventilem, je možné dokoupit adaptéry pro další výrobce ventilů jako příslušenství k hlavici.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 
 
On-line
objednávka
TOPlist