Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Partnerské centrum
Menu
E-shoppro obchodní partnery Ceníkypro obchodní partnery

JB-EXT-TH-B / JB-EXT-TH-R – sběrnicový / bezdrátový externí teploměr  -  22.9.2017

Výrobek společnosti Jablotron Alarms a.s. je komponentem elektronického zabezpečovacího systému (EZS) JABLOTRON 100. Je určen k měření venkovní teploty nebo teploty ve špatných klimatických podmínkách. Detektor elektronického zabezpečovacího systému (EZS) je osazen interním senzorem pro měření teplot v rozsahu -25°C až +60°C. Dále je možné k teploměru připojit externí senzor JB-TS-PT1000 (není součástí balení), který má rozsah -50°C až +200°C pro měření plynných, kapalných nebo pevných látek. Naměřené hodnoty jsou zobrazovány na systémové klávesnici s displejem nebo jsou předávány do aplikace MyJABLOTRON. V aplikaci jsou vyhodnocovány do přehledného grafu a uchovávány k dalšímu použití (např. ke spínání přiřazeného PG výstupu ústředny elektronického zabezpečovacího systému a ovládat tak topení).

Životnost baterií u bezdrátové verze je 10 let. Teploměr je možné provozovat pouze s jednou baterií typu CR123A nebo lze doplnit i o druhou baterii stejného typu pro prodloužení provozní doby.
Oba detektory jsou určeny pro montáž proškoleným technikem.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 
 
On-line
objednávka
TOPlist